ERA3AEB5111V - Резистори SMD
ERA3AEB5111V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0603; 5,11кОм; 100мВт; ±0,1%; ERA3AEB
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thin film
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 5,11кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±0,1%
Імпульсна макс. напруга 150В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C