ERA3AEB2612V - Резистори SMD
ERA3AEB2612V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0603; 26,1кОм; 100мВт; ±0,1%; ERA3AEB
Характеристики
Виробник PANASONIC
Тип резистора thin film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 26,1кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±0,1%
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 150В
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника ERA3AEB
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C