ERA3AEB132V - Резистори SMD
ERA3AEB132V
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: PANASONIC
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0603; 1,3кОм; 100мВт; ±0,1%; ERA3AEB
Характеристики
Виробник PANASONIC
Монтаж SMD
Допуск ±0,1%
Робоча температура -55...155°C
Потужність 0,1Вт
Опір 1,3кОм
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Імпульсна макс. напруга 150В