DR346/3.2X4 - Елементи дистанційні металеві
DR346/3.2X4
Опис
Дистанційна втулка; 4мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Довжина дистанції 4мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 3,2мм
Діаметр зовнішній 6мм