DR346/3.2X10 - Елементи дистанційні металеві
DR346/3.2X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Довжина дистанції 10мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 3,2мм
Діаметр зовнішній 6мм