DR3416/10.5X8 - Елементи дистанційні металеві
DR3416/10.5X8
Опис
Дистанційна втулка; 8мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Форма втулки циліндрова
Діаметр внутрішній 10,5мм
Довжина дистанції 8мм
Діаметр зовнішній 16мм