DR3416/10.5X10 - Елементи дистанційні металеві
DR3416/10.5X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; нержавіюча сталь
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 10мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал нержавіюча сталь
Діаметр внутрішній 10,5мм
Діаметр зовнішній 16мм