DR328/4.3X5 - Елементи дистанційні металеві
DR328/4.3X5
Опис
Дистанційна втулка; 5мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 8мм
Довжина дистанції 5мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал сталь
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 4,3мм
Діаметр зовнішній 8мм