DR326/3.2X3 - Елементи дистанційні металеві
DR326/3.2X3
Опис
Дистанційна втулка; 3мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 6мм
Довжина дистанції 3мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал сталь
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 3,2мм
Діаметр зовнішній 6мм