DR326/3.2X2 - Елементи дистанційні металеві
DR326/3.2X2
Опис
Дистанційна втулка; 2мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 6мм
Довжина дистанції 2мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал сталь
Матеріал покриття цинк
Діаметр зовнішній 6мм
Діаметр внутрішній 3,2мм