DR3216/10.5X5 - Елементи дистанційні металеві
DR3216/10.5X5
Опис
Дистанційна втулка; 5мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 16мм
Характеристики
Виробник DREMEC
Довжина дистанції 5мм
Діаметр внутрішній 10,5мм
Матеріал сталь
Діаметр зовнішній 16мм