DR3216/10.5X30 - Елементи дистанційні металеві
DR3216/10.5X30
Опис
Дистанційна втулка; 30мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 16мм
Довжина дистанції 30мм
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 10,5мм
Діаметр зовнішній 16мм