DR3216/10.5X12 - Елементи дистанційні металеві
DR3216/10.5X12
Опис
Дистанційна втулка; 12мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 16мм
Форма втулки циліндрова
Діаметр внутрішній 10,5мм
Довжина дистанції 12мм
Діаметр зовнішній 16мм