DR3212/8.2X20 - Елементи дистанційні металеві
DR3212/8.2X20
Опис
Дистанційна втулка; 20мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 12мм
Довжина дистанції 20мм
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 8,2мм
Діаметр зовнішній 12мм