DR3212/8.2X16 - Елементи дистанційні металеві
DR3212/8.2X16
Опис
Дистанційна втулка; 16мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 12мм
Довжина дистанції 16мм
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 8,2мм
Діаметр зовнішній 12мм