DR3210/6.2X30 - Елементи дистанційні металеві
DR3210/6.2X30
Опис
Дистанційна втулка; 30мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 10мм
Довжина дистанції 30мм
Матеріал покриття цинк
Діаметр зовнішній 10мм
Діаметр внутрішній 6,2мм