DR3210/6.2X25 - Елементи дистанційні металеві
DR3210/6.2X25
Опис
Дистанційна втулка; 25мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 10мм
Форма втулки циліндрова
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм
Довжина дистанції 25мм