DR3210/6.2X20 - Елементи дистанційні металеві
DR3210/6.2X20
Опис
Дистанційна втулка; 20мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 10мм
Довжина дистанції 20мм
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм