DR3210/6.2X18 - Елементи дистанційні металеві
DR3210/6.2X18
Опис
Дистанційна втулка; 18мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 10мм
Довжина дистанції 18мм
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм