DR3210/6.2X15 - Елементи дистанційні металеві
DR3210/6.2X15
Опис
Дистанційна втулка; 15мм; циліндрова; сталь; цинк; Діам.зовн: 10мм
Довжина дистанції 15мм
Матеріал покриття цинк
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм