DR318/4.3X25 - Елементи дистанційні металеві
DR318/4.3X25
Опис
Дистанційна втулка; 25мм; циліндрова; латунь; нікель
Довжина дистанції 25мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 4,3мм
Діаметр зовнішній 8мм