DR318/4.3X20 - Елементи дистанційні металеві
DR318/4.3X20
Опис
Дистанційна втулка; 20мм; циліндрова; латунь; нікель
Форма втулки циліндрова
Діаметр внутрішній 4,3мм
Діаметр зовнішній 8мм
Довжина дистанції 20мм