DR316/3.2X18 - Елементи дистанційні металеві
DR316/3.2X18
Опис
Дистанційна втулка; 18мм; циліндрова; латунь; нікель
Довжина дистанції 18мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 3,2мм
Діаметр зовнішній 6мм