DR315/2.6X7 - Елементи дистанційні металеві
DR315/2.6X7
Опис
Дистанційна втулка; 7мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 2,6мм
Довжина дистанції 7мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,6мм
Діаметр зовнішній 5мм