DR315/2.6X4 - Елементи дистанційні металеві
DR315/2.6X4
Опис
Дистанційна втулка; 4мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 2,6мм
Довжина дистанції 4мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,6мм
Діаметр зовнішній 5мм