DR315/2.6X10 - Елементи дистанційні металеві
DR315/2.6X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; латунь; нікель
Довжина дистанції 10мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,6мм
Діаметр зовнішній 5мм