DR314/2.1X8 - Елементи дистанційні металеві
DR314/2.1X8
Опис
Дистанційна втулка; 8мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 2,1мм
Довжина дистанції 8мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,1мм
Діаметр зовнішній 4мм