DR314/2.1X10 - Елементи дистанційні металеві
DR314/2.1X10
Опис
Дистанційна втулка; 10мм; циліндрова; латунь; нікель
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 10мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 2,1мм
Діаметр зовнішній 4мм