DR3110/6.2X4 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/6.2X4
Опис
Дистанційна втулка; 4мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 6,2мм
Довжина дистанції 4мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм