DR3110/6.2X30 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/6.2X30
Опис
Дистанційна втулка; 30мм; циліндрова; латунь; нікель
Довжина дистанції 30мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм