DR3110/6.2X20 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/6.2X20
Опис
Дистанційна втулка; 20мм; циліндрова; латунь; нікель
Довжина дистанції 20мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 6,2мм
Діаметр зовнішній 10мм