DR3110/5.3X9 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/5.3X9
Опис
Дистанційна втулка; 9мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 5,3мм
Характеристики
Виробник DREMEC
Довжина дистанції 9мм
Діаметр внутрішній 5,3мм
Матеріал латунь
Діаметр зовнішній 10мм