DR3110/5.3X5 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/5.3X5
Опис
Дистанційна втулка; 5мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 5,3мм
Довжина дистанції 5мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 5,3мм
Діаметр зовнішній 10мм