DR3110/5.3X30 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/5.3X30
Опис
Дистанційна втулка; 30мм; циліндрова; латунь; нікель
Характеристики
Виробник DREMEC
Довжина дистанції 30мм
Діаметр внутрішній 5,3мм
Матеріал латунь
Діаметр зовнішній 10мм