DR3110/5.3X2 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/5.3X2
Опис
Дистанційна втулка; 2мм; циліндрова; латунь; нікель; Øвнутр: 5,3мм
Довжина дистанції 2мм
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 5,3мм
Діаметр зовнішній 10мм