DR3110/5.3X15 - Елементи дистанційні металеві
DR3110/5.3X15
Опис
Дистанційна втулка; 15мм; циліндрова; латунь; нікель
Характеристики
Виробник DREMEC
Тип дистанційного елементу дистанційна втулка
Довжина дистанції 15мм
Форма втулки циліндрова
Матеріал латунь
Матеріал покриття нікель
Діаметр внутрішній 5,3мм
Діаметр зовнішній 10мм