CSRV0204FTDG1802 - Резистори SMD
CSRV0204FTDG1802
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
Опис
Резистор: metal film; SMD; 0204 MiniMELF; 18кОм; 0,4Вт; ±1%; CSRV
Характеристики
Виробник Viking
Тип резистора metal film
Монтаж SMD
Опір 18кОм
Потужність 0,4Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Серія виробника CSRV
Діаметр 1,4мм
Розміри корпусу Ø1,4x3,5мм
Довжина 3,5мм
Відповідність стандарту AEC-Q200
Корпус 0204 MiniMELF
Температурний коефіцієнт 50ppm/°C
Робоча напруга 200В