CS0603-0R22-5%-HP - Резистори SMD
CS0603-0R22-5%-HP
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: CS03JTGPR220
Опис
Резистор: thick film; вимірювальний; SMD; 0603; 220мОм; 0,2Вт; ±5%
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 0,22Ом
Потужність 0,2Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 300ppm/°C
Монтаж SMD
Вид резистора вимірювальний
Робоча температура -55...155°C