CRCW080595K3FKTABC - Резистори SMD
CRCW080595K3FKTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 95,3кОм; 0,125Вт; ±1%; 150В
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 95,3кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Робоча температура -55...155°C