CRCW08052K74FKTABC - Резистори SMD
CRCW08052K74FKTABC
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0805; 2,74кОм; 0,125Вт; ±1%; 150В
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 2,74кОм
Потужність 0,125Вт
Допуск ±1%
Робоча напруга 150В
Робоча температура -55...155°C