CRCW04024K64FKED - Резистори SMD
CRCW04024K64FKED
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 4,64кОм; 0,063Вт; ±1%; 50В
Тип резистора thick film
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 4,64кОм
Потужність 63мВт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C
Монтаж SMD
Робоча температура -55...155°C