CRCW040249K9FKED - Резистори SMD
CRCW040249K9FKED
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: VISHAY
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0402; 49,9кОм; 0,063Вт; ±1%; 50В
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0402
Корпус - мм 1005
Опір 49,9кОм
Потужність 63мВт
Допуск ±1%
Робоча напруга 50В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 100ppm/°C