CQ0603-100R-1% - Резистори SMD
CQ0603-100R-1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: ROYALOHM
  • Назва у виробника: CQ03SAF1000T5E
Опис
Резистор: thick film; SMD; 0603; 100Ом; 0,1Вт; ±1%; CQ; 75В
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 100Ом
Потужність 0,1Вт
Допуск ±1%
Робоча температура -55...155°C
Відповідність стандарту AEC-Q200
Серія виробника CQ
Робоча напруга 75В
Імпульсна макс. напруга 100В