C3225X7R1C226MAC - Конденсатори MLCC SMD
C3225X7R1C226MAC
Опис
Конденсатор: керамічний; MLCC; 22мкФ; 16В; X7R; ±20%; SMD; 1210
Характеристики
Виробник TDK
Тип конденсатора керамічний
Вид конденсатора MLCC
Ємність 22мкФ
Робоча напруга 16В
Діелектрик X7R
Допуск ±20%
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 1210
Корпус - мм 3225
Робоча температура -55...125°C
Діаметр роліка макс. 178мм