B2.9X38/BN14064 - Шурупи
B2.9X38/BN14064
  • Категорія: Шурупи
  • Виробник: BOSSARD
  • Назва у виробника: 2097699
Опис
Гвинт; 2,9x38; Головка: циліндрична; Pozidriv; PZ1; сталь; цинк
Характеристики
Виробник BOSSARD
Тип монтажного елементу гвинт
Вид зарубки Pozidriv
Матеріал покриття цинк
Матеріал сталь
Вид головки циліндрична
Розмір зарубки PZ1
Висота головки 2,2мм
Діаметр головки 5,6мм
Довжина 38мм