ARG0603-1K5-0.5% - Резистори SMD
ARG0603-1K5-0.5%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: ARG03DTC1501
Опис
Резистор: thin film; SMD; 0603; 1,5кОм; 0,1Вт; ±0,5%; ARG; 75В
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0603
Корпус - мм 1608
Опір 1,5кОм
Потужність 0,1Вт
Допуск ±0,5%
Робоча напруга 75В
Імпульсна макс. напруга 150В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C