AR0805-49R9-0.1% - Резистори SMD
AR0805-49R9-0.1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: AR05BTCW49R9
Опис
Резистор: thin film; прецизійний; SMD; 0805; 49,9Ом; 0,125Вт; ±0,1%
Монтаж SMD
Корпус - дюйм 0805
Корпус - мм 2012
Опір 49,9Ом
Потужність 0,125Вт
Допуск ±0,1%
Робоча напруга 150В
Імпульсна макс. напруга 300В
Робоча температура -55...155°C
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C