AR0805-30K1-0.1% - Резистори SMD
AR0805-30K1-0.1%
  • Категорія: Резистори SMD
  • Виробник: Viking
  • Назва у виробника: AR05BTCW3012
Опис
Резистор: thin film; прецизійний; SMD; 0805; 30,1кОм; 0,125Вт; AR
Характеристики
Виробник Viking
Серія виробника AR
Тип резистора thin film
Вид резистора прецизійний
Робоча температура -55...155°C
Потужність 0,125Вт
Допуск ±0,1%
Опір 30,1кОм
Температурний коефіцієнт 25ppm/°C
Робоча напруга 150В
Імпульсна макс. напруга 300В