ALGE-125/15K - Колеса
ALGE-125/15K
  • Категорія: Колеса
  • Виробник: RADER
Опис
Ролик для транспортування; Ø: 125мм; W: 40мм; 250кг; гума; ALGE
Характеристики
Виробник RADER
Тип монтажного елементу ролик для транспортування
Діаметр колеса 125мм
Ширина колеса 40мм
Вантажопідй. 250кг
Матеріал гума
Діаметр монтажного отвору 15мм
Вид підшипника кульковий
Робоча температура -30...70°C