AC04-100R-5% - Інші резистори
AC04-100R-5%
Опис
Резистор: дротяний; THT; 100Ом; 4Вт; ±5%; Ш0,8x25мм; Ø5,5x16,5мм
Характеристики
Виробник VISHAY
Тип резистора дротяний
Монтаж THT
Розміри корпусу Ø5,5x16,5мм
Довжина 16,5мм
Діаметр 5,5мм
Властивості резисторів негорючі
Виводи осьові
Робоча температура -50...250°C
Розміри виводів Ш0,8x25мм
Опір 100Ом
Потужність 4Вт
Допуск ±5%
Температурний коефіцієнт 80ppm/°C